Nepřehlédněte

Bolestivé případy

Bolestivé a neobjednané pacienty ošetřujeme denně mezi 8 – 9 hod. (nejlépe po telefonické domluvě).

phone5

mapka

B smile s.r.o.,
IČ: 020 11 395,
provozovna
Osová Bítýška 303, 594 53

tel.: 566 536 712
mobil: 733 610 662
E-mail: info@zubniob.cz
Web: www.bsmile.cz
www.zubniob.cz

Najdete nás na facebooku
Odkaz na facebook 

Ordinační doba

Pondělí 7.30 - 12.00 12.30 - 17.00
Úterý 7.30 - 12.00 12.30 - 17.00
Středa 7.30 - 12.00 12.30 - 17.00
Čtvrtek 7.30 - 12.00 12.30 - 17.00
Pátek 7.30 - 13.30  
Ordinační hodiny lékařů

Provozní doba ordinace začíná
v 7 hod., jinak se shoduje s ordinační.

Napsali o nás

10.12.2017

Děkuji za vzornou péči, příjemné vystupování jak lékařů tak zdr. sester i pracovnice na recepci.

Dotazník spokojenosti pacientů

15.11.2017

Já osobně si nemohu stěžovat naprosto na nic, dojíždění je krátké a nechci přejít na Dům zdraví ve V.M., protože se mi zkrátka a dobře u vás líbí a jsem spokojená. A všem vám děkuji, jste ochotní a milí!!!!

Dotazník spokojenosti pacientů

24.10.2017

Moc děkuji p.doktoru Goncarovi za profesionální práci, ohleduplný a citlivý přístup. Vzhledem k mému chorobnému strachu a tím i zanedbanému chrupu mě již po třech návštěvách úplně zbavil strachu a dává mi zuby do pořádku. Jsem nadšená ještě jednou moc děkuji za lidský přístup a krásné prostředí.

Věra Říhová

19.10.2017

Příjemné moderní prostředí, velice milý kolektiv lékařů a sestřiček. Chtěl bych tímto poděkovat paní doktorce Kopečné za její milý přístup k pacientům a vynikající práci kterou odvádí. Díky jejím bezbolestným zákrokům mě zbavila strachu z ošetření. Další poděkování patří slečně Kozlové za její práci při dentální hygieně, perfektní komunikace. Všem vřele doporučuji.

Jiří Kahoun

30.9.2017

Chci tímto poděkovat MUDr. Ilkovi za kvalitní odbornou péči, které se mi od něj dostalo při práci na mém zubním implantátu. Oceňuji jeho trpělivost a klidné jednání.

Ing. Karel Hynšt

12.9.2017

U MUDr. Ilka oceňuji velmi pečlivou a precizní práci. Musím vyzdvihnout i to, že veškeré zákroky byly prakticky bezbolestné.

Tomáš Kučera

25.8.2017

Byl jsem u Vás jen dvakrát, ošetřovala mne slečna Drdlová a jsem naprosto spokojen. Bohužel jsem v minulosti neměl moc dobré zkušenosti u zubního lékaře, ale u Vás je to naprosto jíné. Děkuji za přijetí.

Rous

2.7.2017

Díky letité kouzelnické péči pana MUDr.Voborného mám takové vlastní zoubky jaké ještě mám.Mějte se všichni moc fajn a hlavně budte zdraví. S pozdravem a poděkováním.

J.Sládek

21.5.2017

Dobrý přístup a dokonalé vysvětlení problému rodinným příslušníkům pacienta. Celková spokojenost.

Dotazník spokojenosti pacientů

6.3.2017

Oceňuji, že vznikají taková to centra s vysokou úrovní péče i na vesnici.

Dotazník spokojenosti pacientů

15.2.2017

Pro nás nejkrásnější a nejpříjemnější prostředí se zubní péčí, které jsme měli možnost navštívit!

Dotazník spokojenosti pacientů

11.11.2016

Pan doktor Ilko je precizní zubař, komunikuje s pacientem, dělá svoji práci výborně a rychle, není to nafrněný arogantní doktor jako většina českých zubařů, skvěle zvládá práci s malými dětmi. Slova chváli mám i na jeho asistentku.

Dotazník spokojenosti pacientů

9.10.2016

Jsem zaujatá, protože k vám chodím s bolavými zuby, tak nemůžu říct, že k vám chodím ráda. Ale jste nejlepší, s kterými jsem se setkala. hezký den

Dotazník spokojenosti pacientů

15.9.2016

Dost mi překvapilo i , že jste na WC měly přebalovací stůl, to bývá málo kdy spíš vůbec, tak mi to i potěšilo.

Dotazník spokojenosti pacientů

16.8.2016

Chtěl bych kolektivu centra B smile poděkovat za dlouholetou péči nejen o můj chrup . Z mého pohledu pacienta nemám co bych Vám vytknul.

Jiří Smejkal

12.8.2016

Děkuji za diplomy pro děti. Byly z nich nadšené a všem je hrdě ukazovaly. A hlavně děkuji paní doktorce Brázdilové za její přístup k dětem, můj nejmladší - tříletý- se u ní vůbec nebojí a nepláče. Díky.

Dotazník spokojenosti pacientů

24.6.2016

Moc děkuji celému Vašemu týmu, že udělal všechno proto, aby mně bylo vyhověno. Skvělý přístup.

Žaneta Pávková

1.6.2016

Byla jsem u vás moc spokojená. Příjemné prostředí, nebyla už z dálky slyšet vrtačka a křik pacienta, který by ostatní znepokojoval.

Dotazník spokojenosti pacientů

16.5.2016

S péčí mého zubaře MDDr. Ludina jsem velmi spokojena. Zažila jsem rozhodně mnohem horší a nepřiměřeně dražší přístup. Děkuji

Dotazník spokojenosti pacientů

10.5.2016

Vždy odcházím moc spokojená. Paní doktorka Brázdilová je pečlivá,milá a pokaždé usměvavá a dobře naladěná.

Dotazník spokojenosti pacientů

4.5.2016

Všichni jste tam neskutečně milí,příjemní,ochotní a vstřícní,to jsem ještě nikde nezažila.

Dotazník spokojenosti pacientů

28.4.2016

Ocenila jsem velmi laskavý přístup k dětem. Děti se již vůbec nebojí na prevenci k paní zubařce jít. Velmi jsme ocenili s manželem došlou smsku, že se blíží naše vyšetření u zubaře. Velmi krásné prostředí celého centra.

Dotazník spokojenosti pacientů

18.4.2016

Jezdíme k vám moc rádi.Paní doktorka Brázdilová i její sestřička mají velmi lidský přístup,umí to dobře s psychikou pacienta a s dětmi.

Dotazník spokojenosti pacientů

14.4.2016

Vážení, děkuji a to moc za zaslané blahopřání k narozeninám. A nestačím se divit, za celý můj život se mi nestalo (a že už je mi hodně let), aby mi jakákoliv instituce přála k narozeninám. Ještě jednou dík a jen tak dál!!!

Eva Bařtipánová

5.4.2016

Děkuji za zaslané přání k narozeninám či novému roku a zasílané upomínky na termín ošetření formou SMS, je to sice taková drobnost, ale potkala jsem se s tím jenom u vás, je to milé a příjemné a posunuje to tak běžný neosobní vztah lékař - pacient na trochu jinou úroveň...

Dotazník spokojenosti pacientů

22.3.2016

Kvalita služeb a péče je u vás na opravdu výborné úrovni, se srovnatelnými jsem se ještě nesetkal. Ovšem i ceny ošetření jsou mírně řečeno vyšší. Ale aby to nevyznělo špatně, za peníze které platím dostávám skutečně profesionální péči.

Dotazník spokojenosti pacientů

15.3.2016

Přeji Vám, stále víc spokojených pacientů a radost z práce. Zubní lékaři z okolí, by se měli přijet podívat na atmosféru a lidský přístup,který zde nacházím, děkuji .

Dotazník spokojenosti pacientů

10.3.2016

Paní doktorka Brázdilová je velice milá a ochotná, od té doby, co chodím k ní, nemám důvod mít z návštěvy zubního lékaře strach :) děkuji!

Dotazník spokojenosti pacientů

6.3.2016

Velice děkuji paní doktorce Brázdilové. Je to vynikající člověk a vynikající paní zubařka. Děkuji.

Dotazník spokojenosti pacientů

3.3.2016

Měla jsem tu čest navštívit dentální hygienistku Kateřinu Kozlovou - super práce i komunikace.

Lenka Dočkalová

1.3.2016

Konečně jsem našla zubaře (MDDr. Kopečnou), kterého se nemusím bát. Plně mu důvěřuji a věřím, že můj úsměv bude jeho vizitkou.

Dotazník spokojenosti pacientů

25.2.2016

Byla jsem velmi spokojená s pěkným přístupem jak lékaře Dr. Ilka, tak i zdravotní sestry.V ordinaci jsem se cítila velmi dobře. Během ošetření byli lékař i sestra velmi pozorní a ohleduplní. Mohu říci, že jsem tak pěkný přístup u lékaře ještě nezažila a velmi si toho cením.

Dotazník spokojenosti pacientů

10.11.2015

Dnes jsem navštívil toto nové moderní centrum se zkušeným personálem a díky skvělé odborné péči jsem se tam cítil výborně. Mohu vřele doporučit.

Ing. Karel Hynšt

21.7.2015

za nás max.spokojenost....super přístup k dětem....

Lenka Bártíková

20.7.2015

A je po návštěvě a hned dvakrát, nejdřiv se dcerkou a pak sám, spokojenost jako vždy.

Miroslav Urban

27.3.2015

Včera jsem u Vás byla se svým 11měsíčním synem Jakubem poprvé na prohlídce.Byla jsem opravdu mile překvapena, milá usměvavá sestřička a moc příjemný pan doktor Ludin.

V dnešní době se to moc nevidí.Jsem moc ráda, že jsme se k Vám zaregistrovali.

Veronika a Kubíček Netoličtí


ROZHOVOR PRO EXIT162

Na otázky odpovídala MUDr. Eva Brázdilová, jednatelka společnosti B smile s.r.o.

1.Prosím o stručné představení služeb nového Centra zubní péče B smile.

Centrum zubní péče poskytuje služby 4 stomatologů. Nabízíme kompletní spektrum výkonů praktického zubního lékaře s cílem rozšířit časem nabídku o specializované služby.

V Centru jsme otevřeli prodejnu dentální hygieny s milou paní recepční, která umí poradit a nabídne kompletní sortiment pomůcek pro ústní hygienu. V našem týmu je také dentální hygienistka, odbornice na čištění zubů a péči o krásný úsměv. V nové budově máme i zubní laboratoř, která přímo v místě řeší specifické potřeby pacientů ohledně zubních náhrad.

Samozřejmostí je v našem novém centru příjemné a čisté prostředí, dětský koutek, WI-FI, možnost občerstvení, TV v čekárně. Vzhledem k modernímu vybavení poskytujeme opravdu vysoký stupeň hygieny s nastavenými standardy, prostory jsou navíc bezbariérové s parkovacím místem pro vozíčkáře přímo u vchodu.

2.Proč se Centrum jmenuje „B smile“?

B smile znamená česky „usmívej se“. A naším cílem je, aby pacient byl maximálně spokojený a po návštěvě našeho Centra se mohl znovu usmívat.

3.Proč tak velké Centrum zrovna v Osové Bítýšce?

Svou práci jsem chtěla stále dělat na Vysočině, kde jsem vyrostla. A zároveň tu byla potřeba zefektivnit provoz, poskytnout příjemné prostředí pro pacienty i personál a posunout standard ošetření tak, jak je to obvyklé ve vyspělém světě – myslím si, že zdejší lidé si to zaslouží. Spokojení pacienti jsou a budou ochotni si za svým lékařem zajet i několik desítek kilometrů.

4.Jaká rizika představuje, když se člověk o své zuby nestará?

Nejprve se hromadí plak, pak zubní kámen, který dráždí dásně, vzniká zánět dásní, z toho může být parodontitida. Dojde-li parodontitida tak daleko, že jejím následkem ustoupí příliš velké množství kosti, zub se uvolní, vyviklá a pacient o něj přijde. Důležité je vědět, že parodontitida se dá pouze stabilizovat, nikoli vyléčit a proto je potřeba toto onemocnění diagnostikovat co nejdříve. Znamená pro pacienta doživotní handicap, kvůli kterému musí povýšit svoji péči o chrup na co nejvyšší úroveň.

5.Co to je dentální hygiena?

Jde o preventivní léčebný výkon, jenž si klade za cíl odstranění zubního kamene, povlaku na zubech a jiných nečistot, které nemají v dutině ústní být. Díky dentální hygieně dochází k redukci bakterií, tedy i ke snížení rizika infekce, parodontitidy a také k prevenci zubního kazu, protože i ten má bakteriální původ. Bakterie v ústech se tak redukují na určitou úroveň, kterou je imunitní systém schopen zvládat.


 

 

Děkujeme,

že nám včas zavoláte nebo alespoň zašlete e-mailovou zprávu, pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín.

Neprodlužuje se tak zbytečně naše objednací doba.

wellweb